BZT52C5V1
Marka Born
Ürün Kodu BZT52C5V1
Komp42 # K764137
Kategori Zener Diyotlar
Datasheet Born BZT52C5V1
Açıklama SOD-123 5.1V SMD Single Zener Diyotlar
Özellik Değer Ara
Üretici Kodu BZT52C5V1
Kategori Zener Diyotlar
Marka Born
Paket SOD-123
Montaj Türü SMD
Reverse Leakage Current 2 μA @ 2 V
Diode Configuration Single
Power Dissipation 500 mW
Zener Voltage (Nom) 5.1 V
Zener Voltage (Min) (V) 4.8 V
Zener Voltage (Max) (V) 5.4 V