LQG15HN3N9S02D
Marka Murata Electronics
Ürün Kodu LQG15HN3N9S02D
Komp42 # K411837
Kategori İndüktörler
Datasheet Murata Electronics LQG15HN3N9S02D
Açıklama 3.9nH SMD 0.3nh 130mΩ 700mA 0402 İndüktörler
Özellik Değer Ara
Üretici Kodu LQG15HN3N9S02D
Kategori İndüktörler
Marka Murata Electronics
Paket 0402
Montaj Türü SMD
DC Resistance (DCR) (mΩ) 130 mΩ
Rated Current 700 mA
Inductance 3.9 nH
Çalışma Sıcaklığı (Min) 55 °C
Çalışma Sıcaklığı (Maks) +125 °C