AHW1608C-6N8JTF
Marka APV
Ürün Kodu AHW1608C-6N8JTF
Komp42 # K798201
Kategori İndüktörler
Datasheet APV AHW1608C-6N8JTF
Açıklama 6.8nH 5% 110mΩ 700mA 0603 İndüktörler
Özellik Değer Ara
Üretici Kodu AHW1608C-6N8JTF
Kategori İndüktörler
Marka APV
Paket 0603
DC Resistance (DCR) (mΩ) 110 mΩ
Rated Current 700 mA
Inductance 6.8 nH
Tolerans 5 %