CS0603-24NJ-S
Marka Chilisin Elec
Ürün Kodu CS0603-24NJ-S
Komp42 # K553806
Kategori İndüktörler
Datasheet Chilisin Elec CS0603-24NJ-S
Açıklama 24nH 5% 135mΩ 700mA 0603 İndüktörler
Özellik Değer Ara
Üretici Kodu CS0603-24NJ-S
Kategori İndüktörler
Marka Chilisin Elec
Paket 0603
DC Resistance (DCR) (mΩ) 135 mΩ
Q @ Freq 37@250 MHz
Rated Current 700 mA
Inductance 24 nH
Tolerans 5 %