FHW0603UC012JST
Marka Guangdong Fenghua
Ürün Kodu FHW0603UC012JST
Komp42 # K354923
Kategori İndüktörler
Datasheet Guangdong Fenghua FHW0603UC012JST
Açıklama 12nH 5% 130mΩ 700mA 0603 İndüktörler
Özellik Değer Ara
Üretici Kodu FHW0603UC012JST
Kategori İndüktörler
Marka Guangdong Fenghua
Paket 0603
DC Resistance (DCR) (mΩ) 130 mΩ
Q @ Freq 35@250 MHz
Rated Current 700 mA
Inductance 12 nH
Tolerans 5 %