FHW0603UC018JST
Marka Guangdong Fenghua
Ürün Kodu FHW0603UC018JST
Komp42 # K372273
Kategori İndüktörler
Datasheet Guangdong Fenghua FHW0603UC018JST
Açıklama 18nH SMD 5% 170mΩ 700mA 0603 İndüktörler
Özellik Değer Ara
Üretici Kodu FHW0603UC018JST
Kategori İndüktörler
Marka Guangdong Fenghua
Paket 0603
Montaj Türü SMD
DC Resistance (DCR) (mΩ) 170 mΩ
Q @ Freq 35@250 MHz
Rated Current 700 mA
Inductance 18 nH
Tolerans 5 %