FEC0603CP-3N3G-LRH
Marka Prosperity Dielectrics
Ürün Kodu FEC0603CP-3N3G-LRH
Komp42 # K919580
Kategori İndüktörler
Datasheet Prosperity Dielectrics FEC0603CP-3N3G-LRH
Açıklama 3.3nH SMD 2% 70mΩ 700mA 0603 İndüktörler
Özellik Değer Ara
Üretici Kodu FEC0603CP-3N3G-LRH
Kategori İndüktörler
Marka Prosperity Dielectrics
Paket 0603
Montaj Türü SMD
DC Resistance (DCR) (mΩ) 70 mΩ
Rated Current 700 mA
Inductance 3.3 nH
Tolerans 2 %